Plakaty do salonu boho

Plakaty boho do salon
Najpopularniejszy styl ostatnich sezonów to bezapelacyjnie styl boho. Kwieciste wzory, mnóstwo jasnych kolorów i faktur, tak w skrócie możemy określić tę modę. Klienci pokochali je za łatwość dobierania dodatków i poczucie swobody w pomieszczeniu. Dlatego dziś omówimy temat plakatów w stylu boho.

Plakaty do salonu boho

Inspirowane bliskością natury To nie tylko zdjęcia lasów, ale również kwiatów, ptaków czy, oszczędne w swojej formie szkice. Prezentują się one przepięknie zarówno w bogatych, ozdobnych ramach, jak i całkowicie sautè. Plakaty do salonu bez ramy oddają w świetny sposób ideę stylu boho i jego naturalny sznyt. Ozdabiają ściany, sprawiają, że pomieszczenie staje się ciekawsze i pełniejsze. Dodatkowo w sposób doskonały precyzują temat przewodni pomieszczenia. Plakat do salonu boho powinien więc oddawać nasze pasje, zainteresowania i opisywać nasze marzenia. Przy dużym wyborze w sklepach internetowych to żaden problem.

Plakaty do salonu w różnych kolorach

Poza naturą, która jest znakiem rozpoznawczym stylu boho, istnieją również kolory, które kojarzą się w sposób bezpośredni z tym stylem. Beże, szarości butelkowa zieleń, czy plakaty do salonu biało czarne to najchętniej wybierane przez Klientów kolory. Nic dziwnego, to kolory, które nie zdominują pomieszczenia, a jedynie podkreślą jego styl i charakter. Plakaty do salonu beżowe często wybierane są przez motywy na nich zawarte. Podróże safari, wizerunek roślinności, czy skał piaskowych to nienachalne wzory kojarzące się z delikatnością i subtelnością. Plakaty utrzymane w szarej tonacji należą do jednej grupy z plakatami czarno białymi. Ich surowość i prostota kolorów potrafią zaskoczyć i zachwycić odbiorcę. Plakaty do salonu butelkowa zieleń to opcja dla Ciebie, jeżeli lubisz mocne akcenty. Butelkowa zieleń jest kolorem, który w łatwy sposób może zdominować pomieszczenie. To zabieg jednocześnie dobry i wrażliwy, w zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać oraz od tego, czy pomieszczenie, które chcesz zaaranżować, dominują kolory jasne czy ciemne. Przy ogólnie przyjętej ciemnej tonacji- butelkowa zieleń świetnie się wpasowuje i nie zdominuje pomieszczenia. Jeżeli Twoje wnętrza są jasne wybierz kolor jaśniejszy.

Plakaty do salonu bez ramek?

To chętnie wybierane przez Klientów rozwiązanie. Ramy bywają kłopotliwym elementem, oczywiście potrafią być piękne i podkreślić to, co się w nich znajduje, ale równie często potrafią przytłoczyć. Na szczęście, plakaty do salonu bez ram to również dobre wyjście. Ta swobodna forma wyrazu nie jest tak zobowiązująca jak obraz, a co za tym idzie nie wymaga tak wielkiego podkreślenia jego obecności. Stanowi natomiast element dyskretny element ozdobny, na który z przyjemnością zawiesza się oko.

Szeroki wybór plakatów, które oferuje nasz sklep, gwarantuje powodzenie w poszukiwaniu swoich plakatów. Pamiętaj, że plakat może nie tylko dopełnić wnętrze ale również być jego kulminacyjnym elementem. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać. Powodzenia w poszukiwaniu!

Plakaty boho do salonu inspiracje

Styl boho, czyli boheme, jest charakteryzowany przez swobodę, eklektyzm i mieszanie różnych stylów. Wprowadzając plakaty do salonu w stylu boho, możesz skorzystać z różnorodnych wzorów, kolorów i motywów. Jakie zatem plakaty do salonu boho można zawiesić, aby było lekko, słonecznie i swobodnie?

1. Mandale i Geometryczne Wzory:

  • Dodaj plakaty przedstawiające kolorowe mandale lub geometryczne wzory, które wprowadzą harmonię i energię.

2. Kolorowe kwiaty i liście i trawy

  • Wybierz plakaty z kolorowymi kwiatami, liśćmi lub egzotycznymi roślinami, aby wprowadzić do wnętrza przyjemne akcenty natury. Naturalnie wysuszone trawy pampasowe i pola je rozwiewające.

3. Sztuka ręcznie robiona:

  • Plakaty przedstawiające ręcznie robione dzieła sztuki, takie jak ręcznie malowane obrazy czy rysunki, doskonale pasują do estetyki boho.

4. Etniczne motywy:

  • Zainwestuj w plakaty z etnicznymi motywami, takimi jak wzory kilimów, kaktusy czy dżunglowe pejzaże.

5. Tekstylne Abstrakcje:

  • Wybierz plakaty przedstawiające abstrakcyjne wzory tekstylne, które są charakterystyczne dla stylu boho.

6. Vintage Ilustracje:

  • Poszukaj plakatów z vintage ilustracjami, takimi jak stare mapy, grafiki botaniczne czy ilustracje zwierząt.

7. Cytaty Boho:

  • Dodaj do salonu plakaty z inspirującymi cytatami w boho stylu, aby wprowadzić do przestrzeni pozytywną energię i naturalną swobodę.

8. Dreamcatchery:

  • Dreamcatchery to charakterystyczny element stylu boho. Dodaj plakaty przedstawiające te urocze talizmany.

9. Makramy i Tekstylia:

  • Plakaty z motywami makram i teksturowane wzory są doskonałym wyborem dla miłośników stylu boho.

Zestaw plakatów do salonu
Plakaty boho do salonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *