49.99 199.00 
49.99 199.00 
49.99 199.00 

Beauty&Fashion

Plakat łazienka

49.99 199.00 
43.99 99.99 
49.99 199.00 
49.99 199.00 

Plakaty różowe

Ten dział to szeroki wybór plakatów w odcieniach niezwykle kobiecego i delikatnego różu. Różowe plakaty to odpowiedź na szerokie zainteresowanie tych dekoracji ściennych. Delikatny róż doskonale prezentuje się bowiem z wciąż niezwykle modną butelkową zielenią ( zobacz w osobnym dziale plakaty w tym kolorze)

Różowe plakaty to nie tylko plakaty kwieciste, ale również plakaty nawiązujące do marokańskich podróży i przygód w egzotycznych krajach, a nawet produkty żywnościowe.

Zestawy plakatów pudrowy róż – doskonała ozdoba ścian do kobiecej sypialni

Różna tematyka zagwarantuje Ci wybranie optymalnego rozwiązania dla Ciebie i Twoich bliskich. Chcesz zestaw plakatów na jedną ze ścian w Twoim pokoju? – proszę bardzo!, życzysz sobie jednego niewielkiego plakatu do zawieszenia nad biurko lub sekretarzyk? – voila!.

Niezależnie od tego, czy szukasz tematyki kulinarnej, kosmetycznej, dekoracyjnej czy kwiatowej, wybór jest na tyle duży, że znajdziesz odpowiedź na swoje potrzeby i plakaty, które przypadną do gustu Tobie i Twoim domownikom.

Plakaty różowe piwonie – romantyczne dodatki do salonu

Salon, pokój dzienny, duży główny pokój w mieszkaniu – bez względu na to jak go nazwiemy, chcemy, aby był miejscem reprezentacyjnym i przykuwającym uwagę. Różowe plakaty to jasne kolory, romantyczne wzory i kwieciste motywy.

Plakaty piwonie to zdecydowany hit w wyborach do romantycznych przestrzeni domowych. Tworzą piękne galerie ścienne w salonach i sypialniach. Dobierz idealne, ekskluzywne dekoracje do salonu, które przykują uwagę i sprawią, że ściany w salonie nie będą świecić pustkami. Do plakatów piwonii dodaj plakaty z napisami.