49.99 189.99 
49.99 189.99 
49.99 199.00 

Biuro

Plakat las

49.99 189.99 
49.99 189.99 
49.99 189.99 
39.99 89.99 
19.99 69.99 
49.99 189.99 

Plakaty butelkowa zieleń – dekoracje ścienne do skandynawskich pomieszczeń

Plakaty w kolorze butelkowej zieleni to hit ostatnich sezonów. Ten niezwykle popularny odcień zieleni święci triumfy nie tylko w salonach, ale również sypialniach kuchniach, a nawet łazienkach. Doskonale komponuje się z bielą, złotem, srebrem oraz innymi jasnymi barwami. W tym dziale staraliśmy się dobrać plakaty tak, aby nie tylko dominowała w nich butelkowa zieleń, ale również te, które kolorystycznie pięknie się z nią prezentują. Z tego szerokiego wyboru plakatów stworzysz zestawy lub wybierzesz pojedyncze elementy idealne, aby zaakcentować Twoje specjalne miejsce. 

Zielona ściana w salonie – piękna aranżacja wnętrza

Zastanawiasz się więc jak zaaranżować ściany w salonie, aby pięknie się prezentowały, a jednocześnie idealnie pasowały do całości aranżacji? Do wyboru pozostawiamy Ci nie tylko wiele wzorów plakatów ale również wiele rozmiarów. Dzięki temu możesz skomponować zestaw plakatów o różnych rozmiarach i tematyce lub dopasować plakat pod wielkość pomieszczenia, w którym chcesz, go umieści. To sprawia, że każda galeria plakatów może być inna i niepowtarzalna. Co więcej, plakaty na ścianach są na tyle wygodne, że można je ze spokojem wymieniać, ubarwiać i przemieszczać, dzięki czemu nigdy się nie nudzą i zawsze są ciekawe. 

Zielone plakaty – dekoracje ścienne do salonu

Aranżacja salonu to nie lada wyzwanie dla wszystkich, którzy samodzielnie chcą wypełnić tą przestrzeń. Zielone plakaty to jedne z tych dekoracji ściennych, które pięknie wpisują się w niejedną przestrzeń. Jeśli zatem lubisz kolor zielony, naturalny efekt i piękne naturalne widoki, to z pewnością zielone plakaty będą doskonałą propozycją.

Plakaty można umieścić w eleganckich złotych ramach, które dodadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru. Jeśli zaś mamy do zagospodarowania wnętrza w naturalnym klimacie, można skucić się na drewniane ramy do plakatów. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i pomysłu.

Plakaty w zielonym kolorze z powodzeniem stworzą wyjątkową galerię ścienną w salonie. To wyjątkowe ozdoby, które pięknie podkreślają aranżacyjny efekt. Doskonale prezentują się w pokoju dziennym nad zestawem wypoczynkowym. Puste ściany w salonie od teraz nie będą zniechęcać swoim nijakim charakterem.

Plakat las – wyjątkowe ozdoby ścienne do salonu

Plakaty na ścianę to jedne z najnowocześniejszych i najpiękniejszych pomysłów na aranżację ścian. Plakat lat w kolorze zielonym butelkowym cudownie dopełni wnętrze, stworzy niepowatarzalny klimat we wnętrzu. To rozwiązanie, które uczyni z wnętrza bardziej naturalnym, zielonym, pełnym naturalnych dekoracji. Jeśli zatem masz stół z drewna i drewniane podłogowi, dekoracje z naturalnymi motywami będą doskonałą inspiracją do stworzenia czegoś niezwykłego.

Plakat las można zestawić z kilkoma obrazami z tej samej kolekcji, tworząc galerię ścienną z dużymi i małymi dekoracjami. Doskonale odnajdują się w skandynawskim, nowoczesnym i stylu boho – eko.

Plakat jeleń – skandynawskie obrazy w sypialni lub salonie

Jeden z ulubionych plakatów skandynawskich – plakat jeleń. Dostojny, wyrazisty, na ciemno zielonym tle, jest nietuzinkową dekoracją salonu i sypialni. `Doskonałość tego modnego obrazu polega na ponadczasowości i możliwości dowolnej aranżacji z plakatami w butelkowa zielonej kolorystyce. Tym samym plakat jeleń będzie ozdobą całej galerii ściennej, a dobranie do plakatu ciekawych ram, stworzy spójną całość i ciekawą dekoracje ścian w dużym pokoju.

Plakat jeleń to propozycja ozdoby ściany w salonie w wielu konfiguracjach wymiarowych, dzięki czemu może to być duży plakat 50×70 jak również nieco mniejszy np 30×40, będący małym obrazkiem w skandynawskim wnętrzu.

Plakat ten to nie tylko wyjątkowy model przykuwający uwagę, ale również ciekawa aranżacja ścian na wybrane pory roku. Jeleń będzie zatem doskonałą propozycją na jesienne, chłodniejsze dni, jak również będzie towarzyszem zimowej aury.