49.99 199.00 
30-day low: 49.99 zł
49.99 199.00 
30-day low: 49.99 zł
39.99 89.99 
30-day low: 39.99 zł
19.99 69.99 
30-day low: 19.99 zł

Plakaty butelkowa zieleń – dekoracje ścienne do skandynawskich pomieszczeń

Plakaty w kolorze butelkowej zieleni to hit ostatnich sezonów. Ten niezwykle popularny odcień zieleni święci triumfy nie tylko w salonach, ale również sypialniach kuchniach, a nawet łazienkach. Doskonale komponuje się z bielą, złotem, srebrem oraz innymi jasnymi barwami. W tym dziale staraliśmy się dobrać plakaty tak, aby nie tylko dominowała w nich butelkowa zieleń, ale również te, które kolorystycznie pięknie się z nią prezentują. Z tego szerokiego wyboru plakatów stworzysz zestawy lub wybierzesz pojedyncze elementy idealne, aby zaakcentować Twoje specjalne miejsce. 

Zielona ściana w salonie – piękna aranżacja wnętrza

Zastanawiasz się więc jak zaaranżować ściany w salonie, aby pięknie się prezentowały, a jednocześnie idealnie pasowały do całości aranżacji? Do wyboru pozostawiamy Ci nie tylko wiele wzorów plakatów ale również wiele rozmiarów. Dzięki temu możesz skomponować zestaw plakatów o różnych rozmiarach i tematyce lub dopasować plakat pod wielkość pomieszczenia, w którym chcesz, go umieści. To sprawia, że każda galeria plakatów może być inna i niepowtarzalna. Co więcej, plakaty na ścianach są na tyle wygodne, że można je ze spokojem wymieniać, ubarwiać i przemieszczać, dzięki czemu nigdy się nie nudzą i zawsze są ciekawe. 

Zielone plakaty – dekoracje ścienne do salonu

Aranżacja salonu to nie lada wyzwanie dla wszystkich, którzy samodzielnie chcą wypełnić tą przestrzeń. Zielone plakaty to jedne z tych dekoracji ściennych, które pięknie wpisują się w niejedną przestrzeń. Jeśli zatem lubisz kolor zielony, naturalny efekt i piękne naturalne widoki, to z pewnością zielone plakaty będą doskonałą propozycją.

Plakaty można umieścić w eleganckich złotych ramach, które dodadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru. Jeśli zaś mamy do zagospodarowania wnętrza w naturalnym klimacie, można skucić się na drewniane ramy do plakatów. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i pomysłu.

Plakaty w zielonym kolorze z powodzeniem stworzą wyjątkową galerię ścienną w salonie. To wyjątkowe ozdoby, które pięknie podkreślają aranżacyjny efekt. Doskonale prezentują się w pokoju dziennym nad zestawem wypoczynkowym. Puste ściany w salonie od teraz nie będą zniechęcać swoim nijakim charakterem.

Plakat las – wyjątkowe ozdoby ścienne do salonu

Plakaty na ścianę to jedne z najnowocześniejszych i najpiękniejszych pomysłów na aranżację ścian. Plakat lat w kolorze zielonym butelkowym cudownie dopełni wnętrze, stworzy niepowatarzalny klimat we wnętrzu. To rozwiązanie, które uczyni z wnętrza bardziej naturalnym, zielonym, pełnym naturalnych dekoracji. Jeśli zatem masz stół z drewna i drewniane podłogowi, dekoracje z naturalnymi motywami będą doskonałą inspiracją do stworzenia czegoś niezwykłego.

Plakat las można zestawić z kilkoma obrazami z tej samej kolekcji, tworząc galerię ścienną z dużymi i małymi dekoracjami. Doskonale odnajdują się w skandynawskim, nowoczesnym i stylu boho – eko.