Beauty&Fashion

Plakat auto retro

49.99 199.00 
49.99 199.00 
49.99 189.99 
49.99 189.99 
49.99 189.99 
49.99 199.00 
49.99 199.00 
49.99 199.00 
49.99 189.99 
49.99 199.00 

Plakaty boho

Świeży, naturalny, niezobowiązujący, taki właśnie jest styl boho we wnętrzach. To styl kojarzony głównie z artystyczną bohemą, wygodą i ciepłem słońca. Ten wyjątkowy sty, który wkradł się do naszych salonów,  łączy kilka elementów. To ciepłe barwy, naturalne elementy, ale i roślinne dodatki.

Plakaty we wnętrzach boho odnajdują się znakomicie. Dopełniają wnętrza, sprawiają, że są przytulne, słoneczne, pełne ciepłych barw i dobrej wibracji.

Jak zatem powinno być we wnętrzu boho?

Naturalnie – boho plakaty to nasz przepis na naturalne wzory, zielone liście, ale i piaskowe kolory w połączeniu ze zbożami i dmuchawcami. Tutaj znajdziesz mnóstwo plakatów, a kompletując je z innymi z tej samej serii stworzysz bezbłędną galerię ścienną w stylu boho

Kwieciście – z drugiej strony to również kwieciste wzory oraz motywy zwierzęce. To wzory, które są mocno kojarzone z swobodą i naturą. Warto również zwrócić uwagę na barwne mozaiki i wielokolorowe printy.

Plakaty w stylu boho – ozdoby ścian w salonie

Plakaty takie są naturalne, czerpią z natury i jej dobrodziejstw. Naturalne drewno, ciepłe odcienie zbóż i piasków.
Boho nie uznaje sztucznych elementów i nienaturalnych dodatków. Dekoracje ścienne zatem są jest łagodne, naturalne z dużą ilością łączenia faktur. Trzymając się tych kilku zasad, z pewnością stworzysz przepiękne miejsce do odpoczynku, a Twój dom, będzie zapraszał do swobodnego relaksu i cieszenia się życiem.

Uzupełnij wnętrza w wyjątkowe plakaty, jak również zestawy plakatów. Sprawdź boho plakaty!

Zestaw obrazów boho – ciepłe dekoracje ścienne do salonu

Aranżując salon w mieszkaniu lub domu, z pewnością zastanawiamy się jak zaaranżować puste ściany tuż przy zestawie wypoczynkowym czy sofie. Odpowiedź jest nadzwyczaj prosta. Plakaty boho to wyjątkowe dekoracje ścian w salonie, które doskonale nadają się na całą ścianę we wnętrzu. Zestaw obrazów boho to okazja aby stworzyć swoją własną wymarzoną galerię ścienną we wnętrzach. W Wallgallery znajdziesz ogromny wybór plakatów w naturalnych odcieniach beżu, brązu, z domieszką zieleni i wszystkie co naturalne. Plakaty doskonale komponują się z meblami z drewna, ale również tymi klasycznymi – białymi.