3 zabawne plakaty dla dzieci

3 zabawne plakaty dla dzieci
Pokój dziecka to wyjątkowe miejsce, w którym powinna panować atmosfera spokoju, szczęścia i bezpieczeństwa. Jako rodzice dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było. Pomagają nam w tym oświetlenie, wzory, meble i dodatki. Dziś chcemy pomówić o tym ostatnim – o ozdobach do pokoju dziecka. Tak się składa, że naszą uwagę przykuwają głównie plakaty i ozdoba ścian. To wdzięczny i przyjemny temat, a często zdarza się, że pomijany. Plakaty dla chłopca czy plakaty dla dziewczynki potrafią w fantastyczny sposób uzupełnić pokój i sprawić dziecku przyjemność. Dzieci to radość, zabawa i uśmiech, dlatego dopasowując plakaty do pokoju chłopca i dziewczynki warto przemyśleć zabawne, kolorowe motywy, które podkreślą dziecięce elementy w pokoju.

Plakaty do pokoju dziewczynki

Motywy kwiatów, zwierząt oraz księżniczek nieprzypadkowo są popularne w pokoju dziewczynki. Postaci z bajek i urocze zwierzątka zawsze kojarzą się przyjemnie i wesoło. Dlatego również plakaty do pokoju dziewczynki powinny reprezentować dokładnie ten styl. Plakat na ścianę joga girl to jeden z naszych faworytów. Przedstawia wesołe dziewczynki ubrane w zwiewne sukienki. Sprawia wrażenie bliskości z naturą i pozytywnego spokoju. Plakat joga pasuje do wnętrz w stylu boho, vintage dzięki swojemu naturalnemu stylowi. Równie dobrze będzie prezentował się w nowoczesnych wnętrzach z wyszukanymi meblami. Dzięki rysunkowej formie przedstawienia dziewczynek sprawia on wrażenie zabawnego i wesołego. “Dziewczyński” klimat tego plakatu z całą pewnością spodoba się każdej małej dziewczynce. Równie popularne co wesołe dziewczynki jest plakat sowa z wianuszkiem. W przyjemny sposób przybliża do natury i zwierząt. Oswaja dziecko z ich wizerunkiem, a zabawny akcent wianuszka bawi i nadaje pozytywnego odbioru.

Plakaty do pokoju chłopca

Chłopcy wymagają zupełnie innego stylu w swoich pokojach. Potrzebują innej gamy kolorystycznej i innych postaci. Wesołą możliwością plakatowej przygody Twojego syna jest na przykład plakat żyrafa z gumą balonową a do kompletu plakat zebra z gumą balonową. Wspólnie prezentują się doskonale i nadają wesołego charakteru pokojowi. Dla chłopca warto wybrać ramę na plakat o mocniejszych barwach jak granat, szarość, zieleń, a nawet grafit w ten sposób podkreślimy “męski” charakter pomieszczenia pozostawiając jednak spore pole do popisu dziecięcemu obliczu Twojego dziecka. Plakaty zwierzęta to częsty motyw wybierany do pokoju chłopca dzięki swojej uniwersalności i przystępności postaci przedstawianych w ramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *